0212 238 55 35
ABD Vize Başvuru Servisi

Vize Türleri

Göçmen Olmayan Vizeler    Göçmen Vizeleri

DS-160 Formu
Randevunuzun zamanında alınabilmesi için DS-160 Ön bilgi formunu “eksiksiz ve doğru şekilde” doldurun ve Dosyanıza ekleyin,dosyanızı pasaportunuz ile birlikte vize servisimize ulaştırın
Randevu Alımı
Doldurduğunuz Ön bilgi formu üzerinden sisteme girişiniz Vize departmanımız tarafından yapıldıktan sonra, Vize sorumlumuz Randevu müsaitliklerini size bildirmek için sizi arayacaktır.
Randevu günü Mülakat
Size bildirdiğimiz Randevu günü ve saatinde ABD vize sorumlusu personelimiz sizi ABD konsolosluğu önünde karşılayacak ve siz mülakata girmeden önce size ön bir bilgi verecek
Vize İşlem Süreci ve Pasaport Teslimatı
Mülakat sonunda vizenizin onaylanıp onaylanmadığı, yahut incelemeye alınacağı konusunda size bilgi verilir. Eğer Vizeniz onaylandı ise, Pasaportunuz Konsolosluk tarafından size en yakın PTT şubesine 3-4 Gün içerisinde gönderilir ve size SMS yoluyla bilgilendirme yapılır.
Başvurunuz İncelemeye Takıldı ise
Mülakat sonunda başvurunuzun incelenmesi gerektiği söylenir ise pasaportunuz tarafınıza iade edilir ve İnceleme süresi sonunda başvurunuz onaylandı ise Pasaportunuzu Konsolosluk vize bölümüne PTT kargo ile ulaştırmanız istenir. Bu İncelemeler için Konsolosluğun bir takip sistemi bulunmaktadır. Başvurunuzu bu sistem üzerinden DS-160 Form (Örnek: AA0025B45T) numaranız ile takip edebilirsiniz.

ABD VİZE & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VİZEPORT

  • Adres: Kulaksız Mah. Arda Cad. No:21-23/9 Kasımpaşa / Beyoğlu – İstanbul
  • Ofis: 0212 238 55 35 | Gsm: 0532 451 81 71
  • Mail 1: bilgi@vizeport.com
  • Mail 2: seckin.manioglu@gmail.com