0212 238 55 35
ABD Vize Başvuru Servisi

Amerika Ticari Vize Dilekçesi

Amerika Ticari Vize Dilekçesi

Amerika Ticari Vize Dilekçesi

Amerika’ya Ticari olarak (Şirket ziyareti, konferans, iş toplantısı, alan araştırması vb.) seyahat edecek iseniz belgeleriniz ile birlikte Çalıştığınız ya da Sahibi/Ortağı olduğunuz şirketin antetli kağıdına imzalı ve kaşeli olarak yazılmış bir dilekçe sunmalısınız.

Hazırlayacağınız Şirket dilekçe içeriğinde dikkat edilmesi gereken hususlar dilekçede yer alması gerektiği sırası ile aşağıda belirtilmiştir.

  • Seyahat edecek kişinin Şirketteki departmanı ve görevinin belirtilmeli,
  • Seyahat tarihleriniz net bir şekilde belirtilmelidir. Amerika’ya giriş yapacağınız, Amerika’dan ayrılacağınız tarihler net bir şekilde belirtilmelidir.
  • Ticari Seyahatin amacı belirtilmeli örneğin: ziyaret edilecek şirketin unvanı ya da fuar ziyareti ise Fuar adı, konferansa katılacak ise konferansın detayları (Eğer Seyahat amacı Konferansa katılmak ise konferans bilgisinin doldurulan DS160 Bilgi formunda mutlaka belirtilmiş olması gerekmektedir.)
  • Amerika seyahatiniz süresince “Ulaşım, Konaklama, Hastalık ve Kaza dahil” ne şekilde kimin tarafından karşılanacağı açık ve net bir şekilde belirtilmelidir.
Amerika Ticari Vize Dilekçe Örneğini indirmek için Tıklayın
4.127 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN